Nakładki Invisalign Warszawa

Nakładki Invisalign Warszawa

Co potrafią nakładki Invisalign?

  • są w stanie zlikwidować skrzywienia zębów w stopniu lekkim po skomplikowane
  • niewlują takie wady zgryzu, jak przodozgryz, zgryz głęboki, zgryz otwarty, zgryz krzyżowy
  • korygują zarówno stłoczenie zębów jak i szparowatość
  • pacjent może samodzielnie zmieniać kolejne nakładki Invisalign, bez konieczności wizyt w gabinecie
  • nakładki poza tym, że są niewidoczne, są idealnie dopasowane, więc ich noszenie nie powoduje dyskomfortu

Szybkie działanie korekcyjne.

W wielu przypadkach nakładki Invisalign charakteryzuje szybsze tempo działania w porównaniu z tradycyjnym aparatem ortodontycznym nawet o 50%. System Invisalign powoduje działanie w postaci szybszego przesuwania zębów, a więc przybliża dzień, kiedy zęby staną się naturalne i proste. Nakładki Invisalign zmienia się z częstotliwością co dwa tygodnie i każdy może zrobić to samodzielnie i w dowolnym miejscu. Kolejne zestawy nakładek wydawane są przez ortodontę podczas wizyt kontrolnych, które mogą odbywać sie co 8-9 tygodni. Nakładki są praktycznie niewidoczne, jednak bardzo szybko widoczny staje się równy i piękny uśmiech uzyskany dzięki ich działaniu. Efekt poprawnego zgryzu można uzyskać nawet już po trzech miesiącach. Należy ejdnak pamiętać, że czas stosowania nakładek do uzyskania pełnego efektu jest uzależniony od danej osoby i poziomu wady zgryzu.

Przełomowa technologia w ortodoncji

Co wypłynęło na tak spektakularny sukces niewidocznych nakładek na zęby Invisalign? Tym co niewątpliwie zasksakuje pacjentów jest dyskrecja, którą mogą zachować prostując swoje zęby w tak mało widoczny dla otoczenia sposób. Jednak prawdziwą rewolucją w nowoczesnej korekcji wad ortodontycznych jest opracowanie materiału SmartTrack, który w najbardziej efektywny sposób powoduje przemieszczenie zębów, a nawet ich rotację. Dzięki nakładkom w połączeniu z nowatorskim systemem symulacji korekty uśmiechu, ortodonta ma lepszą kontrolę nad przemieszczaniem zębów, które przebiega delikatnie, ale sukcesywnie.

Nakładki Invisalign są bardzo komfortowe w noszeniu, dopasowane idealnie do każdego uśmiechu. Są one perfekcyjnie dopasowane do linii dziąseł. Nakładki Invisalign w dowolnym momencie można zdejmować, dlatego nie stanowią przeszkody w trakcie spożywania ulubionych dań, nitkowaniu zębów lub dokładnym szczotkowaniu.

Proste zęby to zdrowe zęby.

Proste zęby to nie tylko ładniejszy wygląd, ale także inwestycja w zdrowie zębów. Higiena prostych zębów jest o wiele łątwiejsza niż próby dotarcia szczoteczką czy nitką pod nachodzące na siebie zęby. Zęby rosnące w wadliwym zgryzie są bardziej podatne na choroby oddziąsłowe i próchnicę. Prostowanie zębów poza efektem estetycznym, z całą pewnością przedłuży życie zębom stałym i ograniczy ilość interwencji stomatologicznych oraz higienizacji.

Serdecznie zapraszamy na konsultację ortodontyczną w Wilcza Dent

mobilne menu